VLF12060T-4R7N7R7 TDK
  • Part Number: VLF12060T-4R7N7R7
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 7.7A 11.6 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 9,052
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF12060T-4R7N7R7 TDK
    VLF12060T-4R7N7R7 TDK
    VLF12060T-4R7N7R7 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF12060T-4R7N7R7 is described as FIXED IND 4.7UH 7.7A 11.6 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE