VLF12060T-3R9N9R0 TDK
  • Part Number: VLF12060T-3R9N9R0
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.9UH 9A 8.4 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 7,442
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF12060T-3R9N9R0 TDK
    VLF12060T-3R9N9R0 TDK
    VLF12060T-3R9N9R0 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF12060T-3R9N9R0 is described as FIXED IND 3.9UH 9A 8.4 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM