VLF12060T-330M3R4 TDK
  • Part Number: VLF12060T-330M3R4
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 33UH 3.4A 53 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 26,752
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF12060T-330M3R4 TDK
    VLF12060T-330M3R4 TDK
    VLF12060T-330M3R4 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF12060T-330M3R4 is described as FIXED IND 33UH 3.4A 53 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE