VLF12060T-2R7N100 TDK
  • Part Number: VLF12060T-2R7N100
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 2.7UH 10A 6.4 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 8,758
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF12060T-2R7N100 TDK
    VLF12060T-2R7N100 TDK
    VLF12060T-2R7N100 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF12060T-2R7N100 is described as FIXED IND 2.7UH 10A 6.4 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.