VLF12060T-220M4R1 TDK
  • Part Number: VLF12060T-220M4R1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 22UH 4.1A 36 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 14,155
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF12060T-220M4R1 TDK
    VLF12060T-220M4R1 TDK
    VLF12060T-220M4R1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF12060T-220M4R1 is described as FIXED IND 22UH 4.1A 36 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER COIN CELL SMD
    View
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL