VLF12060T-1R8N120 TDK
  • Part Number: VLF12060T-1R8N120
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1.8UH 12A 4.4 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 6,760
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF12060T-1R8N120 TDK
    VLF12060T-1R8N120 TDK
    VLF12060T-1R8N120 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF12060T-1R8N120 is described as FIXED IND 1.8UH 12A 4.4 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    View
    Energizer
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM