VLF12060T-150M5R0 TDK
  • Part Number: VLF12060T-150M5R0
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 15UH 5A 26 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,837
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF12060T-150M5R0 TDK
    VLF12060T-150M5R0 TDK
    VLF12060T-150M5R0 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF12060T-150M5R0 is described as FIXED IND 15UH 5A 26 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE PLASTIC SCREW 12PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    Schroff
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK