VLF12060T-101M1R9 TDK
  • Part Number: VLF12060T-101M1R9
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 100UH 1.9A 152 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 11,484
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF12060T-101M1R9 TDK
    VLF12060T-101M1R9 TDK
    VLF12060T-101M1R9 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF12060T-101M1R9 is described as FIXED IND 100UH 1.9A 152 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    View
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE