VLF10045T-6R8N5R1 TDK
  • Part Number: VLF10045T-6R8N5R1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 5.1A 21.4 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 7,670
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF10045T-6R8N5R1 TDK
    VLF10045T-6R8N5R1 TDK
    VLF10045T-6R8N5R1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF10045T-6R8N5R1 is described as FIXED IND 6.8UH 5.1A 21.4 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.