VLF10045T-4R7N6R1 TDK
  • Part Number: VLF10045T-4R7N6R1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 6.1A 15 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 15,714
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF10045T-4R7N6R1 TDK
    VLF10045T-4R7N6R1 TDK
    VLF10045T-4R7N6R1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF10045T-4R7N6R1 is described as FIXED IND 4.7UH 6.1A 15 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC BOARD BASE