VLF10045T-470M1R9 TDK
  • Part Number: VLF10045T-470M1R9
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 47UH 1.9A 112 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,473
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF10045T-470M1R9 TDK
    VLF10045T-470M1R9 TDK
    VLF10045T-470M1R9 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF10045T-470M1R9 is described as FIXED IND 47UH 1.9A 112 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.