VLF10045T-3R3N6R9 TDK
  • Part Number: VLF10045T-3R3N6R9
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 6.9A 11.6 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 12,055
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF10045T-3R3N6R9 TDK
    VLF10045T-3R3N6R9 TDK
    VLF10045T-3R3N6R9 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF10045T-3R3N6R9 is described as FIXED IND 3.3UH 6.9A 11.6 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POWER SUPPLY CODING KEY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    LED 3.2 GREEN
    View
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"