VLF10045T-330M2R3 TDK
  • Part Number: VLF10045T-330M2R3
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 33UH 2.3A 81 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,339
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF10045T-330M2R3 TDK
    VLF10045T-330M2R3 TDK
    VLF10045T-330M2R3 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF10045T-330M2R3 is described as FIXED IND 33UH 2.3A 81 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    View
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    Schroff
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"