VLF10045T-2R2N7R4 TDK
  • Part Number: VLF10045T-2R2N7R4
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 2.2UH 7.4A 10.2 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,851
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF10045T-2R2N7R4 TDK
    VLF10045T-2R2N7R4 TDK
    VLF10045T-2R2N7R4 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF10045T-2R2N7R4 is described as FIXED IND 2.2UH 7.4A 10.2 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.