VLF10045T-221MR90 TDK
  • Part Number: VLF10045T-221MR90
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 220UH 900MA 499 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,157
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF10045T-221MR90 TDK
    VLF10045T-221MR90 TDK
    VLF10045T-221MR90 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF10045T-221MR90 is described as FIXED IND 220UH 900MA 499 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE