VLF10045T-220M2R8 TDK
  • Part Number: VLF10045T-220M2R8
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 22UH 2.8A 57 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 12,210
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF10045T-220M2R8 TDK
    VLF10045T-220M2R8 TDK
    VLF10045T-220M2R8 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF10045T-220M2R8 is described as FIXED IND 22UH 2.8A 57 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.