VLF10045T-1R5N9R0 TDK
  • Part Number: VLF10045T-1R5N9R0
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1.5UH 9A 6.8 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 7,337
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF10045T-1R5N9R0 TDK
    VLF10045T-1R5N9R0 TDK
    VLF10045T-1R5N9R0 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF10045T-1R5N9R0 is described as FIXED IND 1.5UH 9A 6.8 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH