VLF10045T-151M1R1 TDK
  • Part Number: VLF10045T-151M1R1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 150UH 1.1A 352 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 10,081
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF10045T-151M1R1 TDK
    VLF10045T-151M1R1 TDK
    VLF10045T-151M1R1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF10045T-151M1R1 is described as FIXED IND 150UH 1.1A 352 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Carling Tech
  • Description
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    View
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    View
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A
    Molex
    USB BATTERY CHARGER W/ BACKLIGHT
    Memory Protection Devices
    PLUG 12V AUTO USB OUTLET
    Dfrobot
    BATTERY CHRGR LITHIUM 3.7V 0.50A
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 48V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 12V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 1.5 AMP
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 6VDC @ 2A