VLF10045T-150M3R5 TDK
  • Part Number: VLF10045T-150M3R5
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 15UH 3.5A 43 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 91,155
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF10045T-150M3R5 TDK
    VLF10045T-150M3R5 TDK
    VLF10045T-150M3R5 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF10045T-150M3R5 is described as FIXED IND 15UH 3.5A 43 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM