VLF10045T-101M1R3 TDK
  • Part Number: VLF10045T-101M1R3
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 100UH 1.3A 250 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 6,123
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF10045T-101M1R3 TDK
    VLF10045T-101M1R3 TDK
    VLF10045T-101M1R3 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF10045T-101M1R3 is described as FIXED IND 100UH 1.3A 250 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.