VLF10040T-6R8N4R5 TDK
  • Part Number: VLF10040T-6R8N4R5
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 4.5A 23.8 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 14,423
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF10040T-6R8N4R5 TDK
    VLF10040T-6R8N4R5 TDK
    VLF10040T-6R8N4R5 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF10040T-6R8N4R5 is described as FIXED IND 6.8UH 4.5A 23.8 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.