VLF10040T-680M1R4 TDK
  • Part Number: VLF10040T-680M1R4
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 68UH 1.4A 178 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,423
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF10040T-680M1R4 TDK
    VLF10040T-680M1R4 TDK
    VLF10040T-680M1R4 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF10040T-680M1R4 is described as FIXED IND 68UH 1.4A 178 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    View
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE