VLF10040T-470M1R7 TDK
  • Part Number: VLF10040T-470M1R7
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 47UH 1.7A 124 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,658
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF10040T-470M1R7 TDK
    VLF10040T-470M1R7 TDK
    VLF10040T-470M1R7 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF10040T-470M1R7 is described as FIXED IND 47UH 1.7A 124 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2