VLF10040T-2R2N7R1 TDK
  • Part Number: VLF10040T-2R2N7R1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 2.2UH 7.1A 9.5 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 7,886
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF10040T-2R2N7R1 TDK
    VLF10040T-2R2N7R1 TDK
    VLF10040T-2R2N7R1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF10040T-2R2N7R1 is described as FIXED IND 2.2UH 7.1A 9.5 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 48V
    View
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 12V
    View
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 1.5 AMP
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 6VDC @ 2A
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA
    Energizer
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH