VLF10040T-221MR81 TDK
  • Part Number: VLF10040T-221MR81
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 220UH 810MA 537 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 8,501
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF10040T-221MR81 TDK
    VLF10040T-221MR81 TDK
    VLF10040T-221MR81 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF10040T-221MR81 is described as FIXED IND 220UH 810MA 537 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.