VLCF5028T-6R8N1R3-2 TDK
  • Part Number: VLCF5028T-6R8N1R3-2
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 1.32A 56 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 8,425
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF5028T-6R8N1R3-2 TDK
    VLCF5028T-6R8N1R3-2 TDK
    VLCF5028T-6R8N1R3-2 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF5028T-6R8N1R3-2 is described as FIXED IND 6.8UH 1.32A 56 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558-BF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1563
    View
    Cinch Connectivity
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE