VLCF5028T-680MR40-2 TDK
  • Part Number: VLCF5028T-680MR40-2
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 68UH 400MA 460 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,726
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF5028T-680MR40-2 TDK
    VLCF5028T-680MR40-2 TDK
    VLCF5028T-680MR40-2 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF5028T-680MR40-2 is described as FIXED IND 68UH 400MA 460 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"