VLCF5028T-560MR43-2 TDK
  • Part Number: VLCF5028T-560MR43-2
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 56UH 430MA 410 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,435
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF5028T-560MR43-2 TDK
    VLCF5028T-560MR43-2 TDK
    VLCF5028T-560MR43-2 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF5028T-560MR43-2 is described as FIXED IND 56UH 430MA 410 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    View
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    View
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A