VLCF5028T-471MR14-2 TDK
  • Part Number: VLCF5028T-471MR14-2
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 470UH 140MA 3.12 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,738
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF5028T-471MR14-2 TDK
    VLCF5028T-471MR14-2 TDK
    VLCF5028T-471MR14-2 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF5028T-471MR14-2 is described as FIXED IND 470UH 140MA 3.12 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE