VLCF5028T-221MR22-2 TDK
  • Part Number: VLCF5028T-221MR22-2
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 220UH 220MA 1.38 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 28,672
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF5028T-221MR22-2 TDK
    VLCF5028T-221MR22-2 TDK
    VLCF5028T-221MR22-2 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF5028T-221MR22-2 is described as FIXED IND 220UH 220MA 1.38 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.