VLCF5028T-220MR71-2 TDK
  • Part Number: VLCF5028T-220MR71-2
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 22UH 710MA 140 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 13,578
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF5028T-220MR71-2 TDK
    VLCF5028T-220MR71-2 TDK
    VLCF5028T-220MR71-2 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF5028T-220MR71-2 is described as FIXED IND 22UH 710MA 140 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER COIN CELL SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL