VLCF5028T-1R8N2R2-2 TDK
  • Part Number: VLCF5028T-1R8N2R2-2
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1.8UH 2.22A 28 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,488
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF5028T-1R8N2R2-2 TDK
    VLCF5028T-1R8N2R2-2 TDK
    VLCF5028T-1R8N2R2-2 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF5028T-1R8N2R2-2 is described as FIXED IND 1.8UH 2.22A 28 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"