VLCF5028T-1R3N2R5-2 TDK
  • Part Number: VLCF5028T-1R3N2R5-2
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1.3UH 2.56A 22 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 5,965
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF5028T-1R3N2R5-2 TDK
    VLCF5028T-1R3N2R5-2 TDK
    VLCF5028T-1R3N2R5-2 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF5028T-1R3N2R5-2 is described as FIXED IND 1.3UH 2.56A 22 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    STANDOFF W/POST
    View
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"