VLCF5028T-100M1R0-2 TDK
  • Part Number: VLCF5028T-100M1R0-2
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 1.05A 83 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 18,982
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF5028T-100M1R0-2 TDK
    VLCF5028T-100M1R0-2 TDK
    VLCF5028T-100M1R0-2 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF5028T-100M1R0-2 is described as FIXED IND 10UH 1.05A 83 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.