VLCF5024T-6R8N1R1-2 TDK
  • Part Number: VLCF5024T-6R8N1R1-2
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 1.11A 61 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,341
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF5024T-6R8N1R1-2 TDK
    VLCF5024T-6R8N1R1-2 TDK
    VLCF5024T-6R8N1R1-2 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF5024T-6R8N1R1-2 is described as FIXED IND 6.8UH 1.11A 61 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.