VLCF5024T-4R7N1R3-2 TDK
  • Part Number: VLCF5024T-4R7N1R3-2
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 1.33A 44 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,225
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF5024T-4R7N1R3-2 TDK
    VLCF5024T-4R7N1R3-2 TDK
    VLCF5024T-4R7N1R3-2 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF5024T-4R7N1R3-2 is described as FIXED IND 4.7UH 1.33A 44 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    View
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR