VLCF5024T-470MR40-2 TDK
  • Part Number: VLCF5024T-470MR40-2
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 47UH 400MA 383 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,021
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF5024T-470MR40-2 TDK
    VLCF5024T-470MR40-2 TDK
    VLCF5024T-470MR40-2 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF5024T-470MR40-2 is described as FIXED IND 47UH 400MA 383 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK