VLCF5024T-3R3N1R4-2 TDK
  • Part Number: VLCF5024T-3R3N1R4-2
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 1.46A 37 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,536
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF5024T-3R3N1R4-2 TDK
    VLCF5024T-3R3N1R4-2 TDK
    VLCF5024T-3R3N1R4-2 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF5024T-3R3N1R4-2 is described as FIXED IND 3.3UH 1.46A 37 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM