VLCF5024T-2R7N1R5-2 TDK
  • Part Number: VLCF5024T-2R7N1R5-2
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 2.7UH 1.53A 31 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,744
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF5024T-2R7N1R5-2 TDK
    VLCF5024T-2R7N1R5-2 TDK
    VLCF5024T-2R7N1R5-2 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF5024T-2R7N1R5-2 is described as FIXED IND 2.7UH 1.53A 31 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY HOLDER
    View
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM