VLCF5024T-1R8N1R8-2 TDK
  • Part Number: VLCF5024T-1R8N1R8-2
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1.8UH 1.86A 26 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,294
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF5024T-1R8N1R8-2 TDK
    VLCF5024T-1R8N1R8-2 TDK
    VLCF5024T-1R8N1R8-2 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF5024T-1R8N1R8-2 is described as FIXED IND 1.8UH 1.86A 26 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    View
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT