VLCF5020T-6R8N1R3-1 TDK
  • Part Number: VLCF5020T-6R8N1R3-1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 1.39A 165 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 13,685
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF5020T-6R8N1R3-1 TDK
    VLCF5020T-6R8N1R3-1 TDK
    VLCF5020T-6R8N1R3-1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF5020T-6R8N1R3-1 is described as FIXED IND 6.8UH 1.39A 165 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.