VLCF5020T-6R8N1R1 TDK
  • Part Number: VLCF5020T-6R8N1R1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 1.11A 122 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 19,416
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF5020T-6R8N1R1 TDK
    VLCF5020T-6R8N1R1 TDK
    VLCF5020T-6R8N1R1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF5020T-6R8N1R1 is described as FIXED IND 6.8UH 1.11A 122 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY HOLDER COVER BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR BA 4AA HOLDER POLY
    View
    Memory Protection Devices
    RETAINING COVER BLACK
    Keystone Electronics
    WASHER POLARIZING INSULATED BLK
    Littelfuse
    SWITCH MASTER TR DUAL
    Carling Tech
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP