VLCF5020T-4R7N1R7-1 TDK
  • Part Number: VLCF5020T-4R7N1R7-1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 1.7A 122 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 227,739
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF5020T-4R7N1R7-1 TDK
    VLCF5020T-4R7N1R7-1 TDK
    VLCF5020T-4R7N1R7-1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF5020T-4R7N1R7-1 is described as FIXED IND 4.7UH 1.7A 122 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS