VLCF5020T-470MR40 TDK
  • Part Number: VLCF5020T-470MR40
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 47UH 400MA 748 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,058
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF5020T-470MR40 TDK
    VLCF5020T-470MR40 TDK
    VLCF5020T-470MR40 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF5020T-470MR40 is described as FIXED IND 47UH 400MA 748 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1564
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    View
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC BOARD BASE
    Phoenix Contact
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    DIN RAIL ADAPTER
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F