VLCF5020T-3R3N2R0-3 TDK
  • Part Number: VLCF5020T-3R3N2R0-3
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 2.02A 65 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 11,183
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF5020T-3R3N2R0-3 TDK
    VLCF5020T-3R3N2R0-3 TDK
    VLCF5020T-3R3N2R0-3 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF5020T-3R3N2R0-3 is described as FIXED IND 3.3UH 2.02A 65 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.