VLCF5020T-3R3N1R6 TDK
  • Part Number: VLCF5020T-3R3N1R6
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 1.6A 83 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 56,464
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF5020T-3R3N1R6 TDK
    VLCF5020T-3R3N1R6 TDK
    VLCF5020T-3R3N1R6 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF5020T-3R3N1R6 is described as FIXED IND 3.3UH 1.6A 83 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.