VLCF5020T-330MR48 TDK
  • Part Number: VLCF5020T-330MR48
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 33UH 480MA 522 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 5,533
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF5020T-330MR48 TDK
    VLCF5020T-330MR48 TDK
    VLCF5020T-330MR48 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF5020T-330MR48 is described as FIXED IND 33UH 480MA 522 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    View
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC