VLCF5020T-2R7N2R2-1 TDK
  • Part Number: VLCF5020T-2R7N2R2-1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 2.7UH 2.28A 83 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 14,831
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF5020T-2R7N2R2-1 TDK
    VLCF5020T-2R7N2R2-1 TDK
    VLCF5020T-2R7N2R2-1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF5020T-2R7N2R2-1 is described as FIXED IND 2.7UH 2.28A 83 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"