VLCF5020T-2R2N2R6-1 TDK
  • Part Number: VLCF5020T-2R2N2R6-1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 2.2UH 2.62A 71 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 60,732
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF5020T-2R2N2R6-1 TDK
    VLCF5020T-2R2N2R6-1 TDK
    VLCF5020T-2R2N2R6-1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF5020T-2R2N2R6-1 is described as FIXED IND 2.2UH 2.62A 71 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.