VLCF5020T-220MR75-1 TDK
  • Part Number: VLCF5020T-220MR75-1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 22UH 750MA 496 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 48,012
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF5020T-220MR75-1 TDK
    VLCF5020T-220MR75-1 TDK
    VLCF5020T-220MR75-1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF5020T-220MR75-1 is described as FIXED IND 22UH 750MA 496 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO
    View
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 27MM 4600HZ
    PIEZO CER BENDER 9000HZ 500 OHM
    Murata
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM